Betterware spolupráce

Spolupráce s firmou Betterware je celkem jednoduchá. Nic tím nemůžete ztratit, ale naopak později byste mohli litovat, že jste to alespoň nezkusili. Jedná se o doporučení produktů na základě katalogu lidem ve Vašem okolí a hledání nové členy do teamu. Registrovaný zákazník nakupuje se slevou 23% oproti katalogovým cenám. Stačí se tedy jen u nás zaregistrovat a můžete začít.

A co získáte registrací u Betterware?

- Nákupy se slevou 23%

Kupujete výrobky se slevou, bez ohledu na velikost objednávky. Objednávat můžete jak často chcete. Ušetříte tedy na běžných nákupech značnou část nákladů.

- Zajímavý výdělek s Betterware

S firmou Betterware můžete začít vydělávat hned! Máte dokonce dva způsoby, můžete využít oba současně a tím docílíte nejlepšího výsledku.

1. Katalogový prodej Betterware dalším zákazníkům
Můžete si přivydělat doporučením a prodejem výrobků mezi svými přáteli, v rodině, mezi známými, ... Váš zisk závisí jen na Vás, kolika lidem výrobky nabídnete. Nezáleží na velikosti objednávky vždy máte 23% slevu na nákup všech produktů (30% ZISK !!)

2. Doporučovat spolupráci s Betterware dalším lidem
Využijte možnosti získávat od firmy provize ze všech nákupů lidí vaší sítě. Toto je založeno na principech MLM (Multi Level Marketing). Nemusíte tedy prodávat výrobky, abyste vydělávali. Jen nabízíte lidem, aby kupovali pro svou spotřebu levnější a budovali síť samospotrebiteľov nebo prodejců. Tímto způsobem můžete vytvořit tým lidí, kteří nakupují méně nebo více, ale ze všech těchto nákupů máte od 3% do 15% pasivní příjem podle množství a objemu objednávek. (V případě zájmu vysvětlíme)

Zjednodušeně:
Jedná se o katalogový prodej, čili na základě katalogu doporučíte (nabídnete) lidem ve vašem okolí a následně když bude zájem, objednáte se slevou a prodáte za katalogovou cenu, rozdíl je váš okamžitý výdělek, na všem máte 30% zisk.
Dále můžete hledat nové lidi a budovat si svůj tým ze kterého prodeje budete mít pasivní příjem podle marketingového plánu a to od 3-15% (v případě zájmu vysvětlíme).